Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma! Van...

Menstruációs probléma! Van valami otthoni "praktika" erre a problémára?

Figyelt kérdés

rendszertelen menstruáció miatt elmentem nőgyógyászhoz(már 2 és fél hónapja nem jött meg)többször voltam nála,írt fel gyógyszereket,de nem váltak be,egyszerűen nem akar megjönni a menzeszem...

már nagyon el vagyok keseredve,remélem ti tudtok nekem segíteni..


2009. júl. 7. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:

hallottál már a cickafark teáról??

állítólag nagyon jó ilyen problémákra

de írd be a keresőbe és nagyon sok segítséget fogsz kapni

2009. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress egy természetgyógyászt. Engem egy jó természetgyógyász minden bajból kihoz.
2009. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,a cickafark teáról még nem hallottam,de mindenképpen utánanézek,mert szedem itt a gyógyszereket de nem használ egyik sem...

2. válaszolónak:én erről eddig nem is hallottam,hogy ők esetleg ilyenre tudnak megoldást,pedig lehet hogy akkor a segítség karnyújtásnyira van,mivel a keresztszüleim,akik itt laknak a közelben természetgyógyászok,de hát bennem ez fel sem merült megoldásként..

holnap beszélek is velük erről(merthogy eddig nem tettem,és a teának is utánanézek)

köszönöm mégegyszer:)

2009. júl. 7. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!