Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs probléma, ciszta...

Menstruációs probléma, ciszta tünetei vagy lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok, 1,5 éve nem védekezünk, gyermeket szeretnénk férjemmel. 3 hónapja figyelünk oda tudatosabban, a naptármódszer alapján.


A menstruációs ciklusom mindig is normális volt (3 éve nem szedek fogamzásgátló tablettát), 29-31 napos, ám 4-5 hónapja megváltozott: a menzeszem előtt 3-4 nappal 2-3 napos barnás enyhe, pecsételős vérzésem van, majd a menstruációm során fáj a hasam,ezelőtt sosem volt panaszom.

Az előző ovulációm (okt.23.) napján együtt voltunk párommal, majd rá 3 napra ismét jelentkezett a barnás pecsételő vérzés. Most pénteken kellett volna megjönnie, nem jött, csak 2-3 csepp vérzés jelentkezett - csütörtök óta tart. Folyamatosan úgy érzem, meg kéne jönnie, de csak nem akar....


Korábban voltam talpmasszőrnél állapotfelmérésen, aki azt mondta, petefészek cisztám van, amit még nem nézettem meg.


Vajon ezek a tünetek utalhatnak petefészek cisztára, vagy egyszerű menstruációs zavarra, esetleg terhességre?


2009. nov. 8. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhességet kizárhatod azzal,hogy holnap reggeli vizeletből csinálsz tesztet,mert már kimutatja ha terhes lennél.Azonban az is lehet,hogy hormonproblémád van,és ha túl nagy a cisztád az is okozhatja.
2009. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem is petefészek cystám van már másodjára és nem okozot még barnás vérzést,minél előbb menj dokihoz szerintem terhes vagy
2009. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, terhesnek sajnos nem vagyok terhes. Ma megjött, iszonyatos mennyiséggel és erős fájdalommal...., szóval nem tudom, mitől lehetnek a tünetek.
2009. nov. 9. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon erős a vérzés, akkor lehet ciszta.
2010. jan. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!