Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez tényleg kevés? Tényleg...

Ez tényleg kevés? Tényleg sovány vagyok?

Figyelt kérdés

most mértem magam 2 mérleggel is és mindkettő 46.0 mutatott ..(telezabálva magam.xD)

reggel 45 vagyok vagy 45 egész valmennyi.. mikor mennyit eszem..

170 cm és 15 éves vagyok


2011. máj. 19. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sovány vagy, igen.
2011. máj. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem elég sovány. rajtam van egy kis fognivaló, de 168 cm és 59 kg.
2011. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány vagy!
2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eléggé vékony lehetsz, nem ártana néhány kilot felszedned!
2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2011. máj. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, ne haragudj, de ez tényleg borzasztóan kevés. Átlagos testalkattal, felépítéssel, a magasságból 110-et kivonva kapunk kb normál súlyt, ez nálad 60kg lenne. Ha 120at vonsz ki, akkor az már elég vékony, de te még ennek is alul maradsz 4kg-val. A havid rendesen megjön ilyen súlynál? Anyud is ilyen vékony volt tiniként? Remélhetőleg, ahogy nőiesedsz szedsz fel pár kilót magadra, de lehet, hogy jó lenne, ha egy doki is látna, hogy nincs-e valami szervi oka, meg segíthetne, hogy hízz egy kicsit.
2011. máj. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

voltam nőgyógyásznál is..

igen de van gond a havimmal.. pedig már 2 éve h megjött...

de hááát ők is mondták h sovány vagyok..

meg kórházban is voltam nemrég( bár ott nem ilyen okból kifolyólag) ott is megjegyezték h milyen vékony vagyok..

de am nem is vagyok egy "lapos" v nincs egyáltalán fenekem.. minden normális..meg a csípőm is hát olyan h jól áll a csípő gyatya.. ( azt mondták..nem beképzeltség) de eszek én mindent.. kaját is édességeket is és még se fog rajtam.. bár apum is ilyen volt.:) szal..

2011. máj. 19. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy sovány vagy,mert én is 45 kg vagyok,de 161 cm, és rám is azt mondják, hogy sovány vagyok.Ezek után eltudlak képzelni.
2011. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé sovány vagy. Én 170 cm vagyok és 53 kg, így is vékonynak mondanak, de ez még teljesen normál testsúly. Viszont a 45-46 kg elég kevés.
2011. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Értem, azért a helyedben megpróbálnék nagyobb adag ennivalókat enni, meg valami erősítős sportot, amivel izmot tudsz magadra szedni, hogy legalább olyan 50kiló legyél, mert ez már egészségügyileg is problémás lehet.
2011. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!