Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás esetén az orvos mit...

Felfázás esetén az orvos mit csinál?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned, nyug:)
2011. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de véreset pisilek.. és csíp is.. :/ akkor mti csinál ??
2011. máj. 19. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Én az utóbbi 1 évben vagy 4-5 alkalommal felfáztam úgy, hogy mindenem fájt, sírtam is sokat, pisilni alig tudtam, napi 2 alkalommal max, de a nap többi idejében is végig azt éreztem hogy kell... Kínzás volt.


Az én dokim utálja az antibiotikumot, csak akkor ír fel ha nagyon muszáj (én ezt szeretem is benne). Megvizsgált (megnyomkodta a hasam, kikérdezte a tüneteim, egyszer vizeletmintát is kért, hasonlók), de erre mást nem lehetett írni, azt mondta... szedtem mellette probiotikumot persze végig, meg valami vörösáfonyatartalmú készítményt utána hetekig, és az utolsó alkalom óta semmi problémám nincs. Lekopogom :)

Gyengébb volt az immunrendszerem, valószínűleg ez volt az oka.

Utókezelésként " " figyelek arra hova ülök le, hogyan öltözöm hideg időben ( nem mintha eddig nem figyeltem volna, még a csípőgatyát is utálom ), ha pedig úgy érzem hogy felfázhatok, pl a hideg idő miatt, vagy mert sokat kell kint lennem, megint szedem 1 hétig azt a vörös áfonyás készítményt. Ez nekem így összességében nagyon sokat segített.

2011. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval csak megnyomogat meg kérhet mintát.. és kapok gyógyszert?? és ha kammilás ülőfürdőt veszek meg ilyenek.. akkor elmulhat vagy mindneképp menjek dokihoz? :/
2011. máj. 19. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Vinned kell laborba pisit, és az eredménytől függően ír fel gyógyszert.
2011. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A doki a legjobb megoldás! Kamillába is beleülhetsz, de jobb a doki!
2011. máj. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megnyomkodja a hasadat, kikérdez, esetleg labort kér, de nekem második alkalommal már kikérdezés után egyből írta fel a gyógyszert. Nem olyan, mint a nőgyógyászati vizsgálat, itt a ruci fenn marad.
2011. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!