Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatja akkor a néha a...

Mi okozhatja akkor a néha a húgycső végénél az enyhébb égő érzést, valamint, hogy még pisilnem kell? ( urulógiai felfázás, fertőzés kizárva orvos által. SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan egy fél éve szenvedek ebben kisebb nagyobb közökkel.

Februárban fáztam fel,véres vizelettel kezdtem.

Augmentin,Monural,Nolicin,Nolicin-s és most Zanocin...

Már mindent kipróbáltam:volt,hogy elmúlt,akkor meg a hüvelygombán tért vissza.

Most sikerült megint "felfáznom": egyik pillanatról a másikra jött az egész,3 percenként jártam wc-re...Akkor írtak fel Zanocint,szedtem rendesen,és még ennek ellenére is volt genny a vizeletemben.Újra felírta,és még mindig nem múlt el.Nem járok sűrűn wc-re,egyszerűen az égető érzésem van néha és érzem,hogy pisilni kellene megint.Főleg szexuális együttlét után van ez meg.

Amúgy van olyan nap,amikor egyáltalán nem is érzem,mintha semmi bajom sem lenne.

Az orvos kizárta az urulógiai problémát: se genny,se vér se semmi a vizeletemben...semmi!A vesém nem fájnak.nem görcsölnek,az alhasam is csak szex után szokott fájni,mostanság egyre sűrűbben fáj a méhszájam is,ha hozzá ér a párom,pedig korábban nem volt ezzel baj.

Még március környékén diagnosztizáltak nálam méhszájgyulladást hüvelygyulladással együtt,az ki lett elvileg kezelve.


Mi okozhatja ezt?Milyen nőgyógy. baj lehet?Volt valakinek ilyen???

Előre is köszönöm és csak normális válaszokat kérlek!


2011. jún. 1. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Abból, amit írtál: sztem túl sok antibiotikumot adtak neked. Ezzel kiírtották a szervezeted természetes védekezőképességét-ezért kaptad a gombát. Valószínűleg több féle fertőzésed is van....szaladj el elsősorban nőgyógyászhoz-leoltja, seperc megtudod. Ha ezt a sok mindent a háziorvosod írta el-kerüld ki és menj el egy urulógiai szakrendelésre.
2011. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát először,ügyeleten írták fel...aztán az előző házi orvosom...azután nőgyógyász írta fel,most meg az új háziorvosom...

Szerintem a hólyagommal minden rendben.

Most is voltunk együtt a párommal,használtunk síkosítót is..és most tényleg nagyon rossz... :(

Tegnap is voltunk együtt,akkor nem használtunk,és akkor nem is éreztem magam szarul.

Most sem rossz,csak kicsit éreztem,hogy égetett odalent...de sűrűbben nem kell vizelnem,genny nincs,Ph rendes,semmi... :(

2011. jún. 1. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!