Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a panaszokról?

Figyelt kérdés

A napokban elég nehézkesen megy a pisilés. Ha elmegyek wc-re olyan érzésem van mintha 100 kilós lenne a hólyagom, a vizelet meg akadozva jön (az is úgy hogy erősen nyomnom kell) Van, hogy 10 percenként érzem, hogy el kell mennem, de a reggeli pisilésnél is marha nehezen jön. Eddig peteérésnél mindig több volt a fehérfolyásom, de most tiszta száraz vagyok. Este majd elájultam, fájt mindenem. Félek, hogy felfáztam és begyulladtam. Az a baj, hogy elmennék én nőgyógyászhoz megkérdezni mivan, de külföldön élek és ebben a városban elég nehéz dokit találni :( Hátha valaki tud valami értelmeset mondani erre. Egyábként a hasam is hájasabb lett pedig rendszeresen edzek, és a táplálkozásra is figyelek :(

24L

Ja és még annyit, hogy kb 1 hónapja volt egy időszakom, hogy egyáltalán nem kívántam a sexet, most meg minden nap letámadom a férjemet. Nem értem mi van velem.


2011. máj. 19. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát pedig ezzel kényetelen leszel orvost keresni, mert a gép elől nem oldja meg senki.
2011. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Szia! A leírtak alapján nagyon úgy fest, hogy alaposan felfáztál. Ilyenkor kórokozók támadják meg a medenceűri szerveket, ezért kell állandóan pisilni. Ha nincs lehetőséged orvoshoz menni, akkor csak annyit tehetsz, hogy sok-sok langyos teát iszol, hogy átmossa-kimossa a kórokozókat. A cickafarkfűből készült tea is jót tehet. De a legjobb megoldás egy antibiotikumos kezelés lenne.

Időnként mérd meg a lázadat, és ha elkezd menni felfele a hőmérsékleted, akkor ne várj, mert akkor már muszáj lesz elmenni egy dokihoz.

A párodat pedig nyugodtan támadd csak le, az biztos nem fog megártani se neked, se neki. Sőt, az alhasi vérbőség még talán hasznos is lehet most számodra.

Jobbulást kívánok!

2011. máj. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nagyon határozottan felfázásnak tűnik. Nem kell nőorvoshoz menni, egy síma háziorvos is fel tud írni rá gyógyszert, ami egy nap alatt elmulasztja (pl. Monural por). De a gyógyszerészek is segítőkészek. Bármit is teszel, csak ne várj túl sokat, mert nagyon elfertőződhet, és akkor iszonyúan fáj.
2011. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!