Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? Nagyon félek

Mit csináljak? Nagyon félek

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz az osztálykirándulásunk . És félek hogy pont akkor fog megjönni. Senki nem tudja hogy megjött még mert kicsit zárkózott vagyok. Nagyon félek hogy átázok alvásnál vagy akár sétálásnál is. Tudtok valami praktikát hogy hogy tudnám takarni vagy valahogy előre hozni?
2011. máj. 19. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Előrehozni nem nagyon tudod, gondolom nagyon fiatal vagy még( áltsulis). Szerintem biztosítsd be magad, tampon+betét kombináció alváshoz is elég kell, hogy legyen. Az elején még mindenki kicsit fél h kiderül, de mi lesz akkor? Tudom anno én sem vertem nagy dobra, sőőőőőőőőőőt... . De így utólag nem kell tőle félni, igyekezz mindig tartani magadnál tampont és betétet, nem lehet gond. Nekem a múltkor pont egy hatnapos buszos túrára esett, elejétől a végéig, de ahol megálltunk mindig mentem mosdóba és nem volt semmi gond.

Remélem segítettem!

2011. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előre hozni nem igen tudod, ahhoz már késő is lenne a jövő hétig, addig el kéne múlnia.

Akkor már próbáld meg inkább a citromlével eltolni kicsit, több sportoló (pl. szertornászok, úszók) szokták alkalmazni, beírod a keresőbe, és kidob pár oldalt, hogy hogy kell.


Azon ne aggódj, hogy kiderül, hogy neked már megvan.. jövőre majd az lesz a ciki, ha valakinek az osztályból még nincs meg.

;)

2011. máj. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A cickafark ésa rozmaring tea segít hogy hamarabb megjöjjön, olvastam fórumokon.

Azonkívül vigyél magaddal betétet, hogy addig ne legyen feleslegesen bent, tegyél be tisztaságit.

2011. máj. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akárhova mentek legyen a táskádban betét/tampon, esetleg görcsoldó.. sosem tudni. Használj tisztasági betétet esetleg. Ha megjön úgy is érezni fogod és akkor válthatsz normális betétre/tamponra. Meg szerintem fogod érezni már előtte, ha megjön. Olyankor az ember érzékenyebb, nyűgösebb, fáj a hasa, gyengének érzi magát...
2011. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább mondd meg őszintén, hogy menstruálsz! Ez teljesen természetes!
2011. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Takarni úgy tudod, hogyha alváshoz éjszakai betétet használsz (ez hosszabb), vagy tampont. Nappal is a nagyobb betét vagy a tampon jelenthet megoldást. Betétből a szárnyas betét biztonságos. A WCn úgy tudod észrevétlenül megoldani, ha egy kistáskában beviszed magaddal a betétet. Mindig legyen nálad papírzsepi vagy intim törlőkendő, hogy még a vécében meg tudd törölni a kezed. Hidd el, nem látszik egyből, én is csak akkor tudtam meg a lányoktól, hogy megjött nekik, mikor elmondták. Addig nem tűnt fel.
2011. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!