Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elektromos rovar és rágcsáló...

Elektromos rovar és rágcsáló riasztó valóban beválik hangyák ellen? Mivel lehet végleg megszabadulni a hangyáktól?

Figyelt kérdés
Akinek igen, milyet érdemes venni?
2011. febr. 10. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Sütőport kell tenni a vonulásuk irányába, vagy fokhagymát oda, ahol bejönnek. Én a nyáron a szárnyas hangyák ellen nyers tojáshéjat raktam le, és eltüntek, vagy megdöglöttek. Ne kérdezd, hogy miért, én is úgy hallottam, magyarázat nélkül.
2011. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát hogy a hangyákkal mi a helyzet nem tudom sajnos.

De mi tavaly vettünk elektromos egér riasztót, na nem hogy elmentek volna, még több egér lett!!

Hangyákra én is a sütőport ajánlom, meg a Raid hangya írtó sprayt.

2011. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hangyák ellen nincs orvosság. A bio-módszerek meg nem használnak, legfeljebb, ha éppen akkor mennek másfelé maguktól, próbáltam én is mindenfélét.

Lehet kapni hangyairtó csalétket, amit alapból nem szeretnek, és nem mennek rá, de ha teszek ki egy papírra mondjuk egy csipet sült húst, akkor másnapra odagyűlnek, és akkor ráöntöm a csalit, így azt is megkajálják.

2011. febr. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Németországban van jó ciános hangyaírtó granulátum, az király.(Aeroxon Ameisen stopp)2pvel

Házilag, úgy tudom, a petróleumot utálják.

Ha a pincében van, kénpapírt füstölj egy lapáton, 24 óra alatt minden élőt kinyír. Téged is, ha nem vigyázol. Jó büdös egy ideig, de olcsó

2012. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!