Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a fájó golyócska a...

Mi lehet a fájó golyócska a szeméremdombomon? Nagyon ijesztő!

Figyelt kérdés

előre leírom, hogy sajnos dokihoz legközelebb nyáron tudok menni (jun-jul.) mert külföldön vagyok és nemtudom hova menjek itt.. :(


pár hete olyan tüneteim voltak ("túrósodás" , más szinű/szagú folyás, viszketés),hogy azokból gombás fertőzésre következtettem. nővérem pont jött ki hozzám és hozott nekem Canesten Combi-t. rendesen elhasználtam a kúpokat, betartottam mindent, és kenegettem 5napig este,reggel,napközben. ezekután a viszketés és a túrósodás elmúlt, de a sárga (mostmár ugyan szagtalan) folyás megmaradt, és elég erős... valamint pár napja vettem észre hogy ha a szeméremdombom kb közepénél megnyomom akkor fáj, és valami apró "golyócska" van ott.


van a kettőnek köze egymáshoz? mi lehet az a fájó pont??

kérlek segítsetek, nagyon megijedtem.

(már nem vagyok szűz, eddig egy partnerem volt, azóta is együtt vagyunk távkapcsolatban.)

17/L


2011. máj. 19. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
A fájó "golyó" szerintem szőrtüsző gyulladás lehet, az viszonylag hamar elmúlik (kifakad, mint egy pattanás, vagy visszahúzódik) és nincs köze a gombához.
2011. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2011. máj. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azóta elmúlt?
2014. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!