Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van a szeméremdombomon?

Mi van a szeméremdombomon?

Figyelt kérdés
Az elváltozást már elég rég,kb. 2 éve vettem észre. Akkor nagyon aprócska a bőrömmel teljesen megegyező színű "kitülemkedés" volt, szúnyogcsípésre hasonlított. Semmilyen panaszom nem volt, és nem törődtem vele. Mostanában elkezdett nagyon viszketni , és érintésre kissé fáj is. A mérete is nőtt, most leginkább egy gyulladt pattanásra hasonlít, a külseje kissé sötét rózsaszín, a közepén fekete és fehér. Mi lehet ez? Eléggé aggasztó.. Forduljak orvoshoz? Vagy valami készítményt használjak rá? Előre is köszönöm! 14éves lány
2011. szept. 28. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp fordulj orvoshoz!

Valószínűleg semmi komoly, de ő ért hozzá legjobban, neked is jobb minél előbb biztos választ kapni, mi lehet ez!

2011. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a szőrtüsző begyulladt, betokosodott, és most újból begyulladt.
2011. szept. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyenem, nem foglalkoztam kulonosebben aztan ugy jartam mint te. kinyomtam (baromira fajt) es kijott belole egy rakas truty meg volt benne egy kb 3-4cm hosszu szorszal. egyszer a honaljamon is volt ilyen
2011. szept. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen látnia kell orvosnak!
2011. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez biztos hogy egy makacsabb szörtüszőgyulladás szerintem ezzel nem tud mit csinálni egy nődoki.

nekem is volt már iylen és most is begyulladt egy picit a borotva durván tépi a szőrt és az is okozhatja,és ilyen kemény puklit érzel ha megnyomod,és van úgy hogy magától ki se fakad de én egyszer megnyomtam mert láttam a közepén egy apró fehér pöttyöt és jött belőle minimálisan a fehér genny pont úgy mint egy pattinál illevte a benőtt szőrszál is.

2011. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel szerintem menj el bőrgyógyászhoz. Akármi lehet, és ez szerintem nem a nőgyógyász feladatköre.
2011. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom szerintem is menj orvoshoz..:) ő ismeri legjobban a testedet.!
2011. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!