Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete alhasi fajdalmaim,...

DEXIMANO kérdése:

2 hete alhasi fajdalmaim, hanyingerem, olyan erzesem volt mintha megjonne! Kozben Meg is jott a bajom 5 napig tartott nem olyan volt mint szokott Lenni, h vege lett a tunetek is elmultak. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Neztem neten h lehetnek a p. menstruacios szindroma tunete&a terhessege is ezek
2011. máj. 20. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt légy szíves magyarul is írd le. Köszönöm.
2011. máj. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

tobb mint 2hettel ezelott a parommal voltunk gumi nelkul...utana par napjara ra hanyingeremm volt fajt a hasam olyan erzesem volt mintha megjonne plusz a melleim is fajtak !

csutortokon megjott a bajom ot napig tartott de nalam altalaban 7napig szokott lenni...de most nem volt nagyon csak olyan lazan meg ...igy h hetfon elmult a menszeszem a hanyinger stb is elmult!!!

2011. máj. 20. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy tesztet, mert nyugodtan lehetsz terhes - a vérzés lehet beágyazódási tünet is, de sok nönek az elös pár hónapban megvan a menzesze, ami esetleg kicsit más, mint szokott.
2011. máj. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hat az lesz mihamarabb veszek tesztet amitol kisse felek ,,es a szuleimtol is:(:/ mert meg nem szeretnek babat.fiatal vagyok meg hozza!

es ha netan az lennek de a parommal szeretnek mar lefekudni ma ez okozhat problemat vmiben?

2011. máj. 20. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!