Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napok óta alhasi fájdalmaim...

Napok óta alhasi fájdalmaim vannak, a mellbimbóim egy csöppet érzékenyek, kismértékü hányingerem is van olykor és napközben is fáradt vagyok. Sikerült vagy akkor most mi van velem?

Figyelt kérdés
Van amikor belémnyilall a fájdalom. Elvileg 30-án kéne nem megjönnie. Az viszont tudni kell, hogy tudatosan készülök a gyeremekáldásra. Rendesen eszem, mozgok és nem erőltetem meg magam nagyon.
2008. aug. 21. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy az még nagyon sok idő,mert elméletileg még most zajlik a beágyazódás vagy ha hosszabb a ciklusod,a peteérés miatt lehetnek ezek a tünetek.Ne aggódj,persze,hogy sikerülhetett,csak még korai lenne bármit mondani.Drukkolok!
2008. aug. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is ezek a tunetek voltak, mondjuk nekem nem csöppet voltak érzékenyek a mellbimboim, hanem isszonyatdurván.

előfordulhat könnyen, de pontosat majd a teszt+menzielmaradás tud mondani.

2008. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
16-ára írta a ciklus.hu is és a kismama.hu is a peteérést.
2008. aug. 21. 11:22
 4/6 A kérdező kommentje:
És egy kicsit fel vagyok puffadva is.
2008. aug. 21. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 16-án volt peteérésed,akkor ezek a tünetek a beágyazódást jelenthetik de még nem lehet ilyen korán biztosat mondani.
2008. aug. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezek a tüneteim, és nekem is aug 30 körül kéne nem megjönnie.. Remélem, mindkettőnknek sikerült:-)
2008. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!