Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha a Canesten...

Az normális, ha a Canesten kombi tablettája kijön másnap délután? És még lenne kérdésem, lent.

Figyelt kérdés

Hüvelygombám van, kb. harmadjára de eddig a Canesten krémtől elmúlt. Tegnap előtt kezdtem el alkalmazni a tablettát is, és a krémet is, együtt. Még nem érzek javulást:(

Tudom, nőgyógyász. El is akarok menni kedden, de az lenne a kérdésem hogy az sztk-s nőgyógyászati vizsgálat hogyan zajlik? Csak a nőgyógyász van bent, vagy még asszisztens vagy ápoló? Mit fog csinálni? A fájdalom nem zavar, csak szégyenlős vagyok:)Aki a hüvelygomba kapcsán felkereste a nódokit, mesélne a tapasztalatokról?

Köszönöm szépen előre is!


2010. máj. 23. 08:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha kedden orvoshoz akarsz menni, akkor ma este már ne tegyél fel tablettát, mert nem ürül ki teljesen és nem látja a bajt az orvos. Ne is irrigálj. A krémet használhatod, hogy ne őrülj meg a viszketéstől.

Amikor bemész, ott ül az asszisztens és az orvos is. Leültetnek (vagy nem), elmondod gyorsan, hogy mi bajod és, hogy használtál Canestent (ez fontos, hogy tuda, hogy ez már kezelt állapotod). Elküld vetkőzni, erre van egy fülke. Derékon alul levetkőzöl, a cipődbe visszabújhatsz, de van, ahol még lábzsákot is kapsz a cipődre. Ha készen vagy, kiballagsz, addigra már odajön az orvos is. Ide az asszisztens (és senki más sem) nem jön és nem is lát be. A vizsgálat gyors, 2-3 perc az egész. Közben a doki fennhangon diktálja az asszisztensnek, hogy mit írjon a gépbe. Amíg felöltözöl, el is készülnek a papírok, receptek, még elmondják, hogy mi bajod van, mit hogy használj, kell-e kontrollra jönnöd (gombás fertőzésnél csak, ha nem múlnak a panaszaid) és kész! Bátorság!!!

2010. máj. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!