Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ha tegnap délután...

Normális ha tegnap délután tömték a fogamat de még ma a hideg ill. meleg vízre valamint ha erősebben rágok azon a részen még belenyilall a fájdalom?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, normális! Én is visszamentem reklamálni,megnézte, a tömés tökéletes volt, és megnyugtatott a fogdoki, hogy kis idő kell, amíg a tömítőanyag úgymond "beépül" a saját fogba.

Tökéletesen igaza volt, pár nap alatt minden fájdalom elmúlt.

kitartást:)

üdv.

2011. ápr. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen normális. 1-2 hétig is érzékeny lehet, de utána már nem szabad neki. Kíméld, ne rágj rajta, és ne igyál hideg vizet, és forró teát.
2011. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, hogy normális vártam is...azóta eltelt több mint egy év és azon az oldalt egy éve nem rágok, nem tudom használni, úgyhogy lassan csak visszamegyek hogy b...szák meg!
2011. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szegény :((( akkor Neked nem volt szerencséd.
2011. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem akkor minden rendben lesz vele mert most még egy kis víz is "szúrja".Nem szeretnék visszamenni a dokihoz.
2011. ápr. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!