Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy ennyire durva...

Normális, hogy ennyire durva nálam a PMS tünetei?

Figyelt kérdés

Nekem még peteéréskor és fáj a hasam és vizet tart vissza a szervezetem.. :S

Hétfőn fog megjönni, és már most +4 kg víz van bennem... Ráadásul aludtam 14 órát, és megint le kell feküdnöm, annyira álmos vagyok. A legrosszabb: eszek, és fél óra múlva korog a hasam.. :S

A hasfájásokról ne is beszéljünk. Volt, hogy mentő vitt be a sürgősségire..


Nektek is ennyire durva?


16/L


2011. máj. 21. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel én fiú vagyok, csak annyit tudok mondani, hogy nagyon sajnálom, hogy így megviselnek a "nehéz napok"! Remélem nem tart sokáig! Minden jót kívánok Neked!!! :)
2011. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más. Én pl. iszonyat hisztis vagyok és eszek mindent mindennel, na meg nálam is ez, hogy sok vizet tart vissza a szervezetem. De szerintem ahogy idősödik az ember úgy kezd múlni ez is vagy nem tudom, mert anno 16 évesen, rosszabb volt nekem is. Mondjuk szerencsére még nem volt olyan eset, hogy mentő vitt volna el.
2011. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én,ha megjön,teljesen aláásom a viselkedésem..teljesen olyan miatt sírok,amin máskor röhögnék..na meg a hormonok...
2011. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem ugyanez van.Nem hiszem,hogy normalis.Ma megittam 5 liter vizet es meg szomjas vagyok.A legrosszabb,hogy ez 1 hetig eltart.

Együtt erzek.Nekem minden evben szarabb lesz.

2014. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!