Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pár napig tartó ( nálam...

Pár napig tartó ( nálam általában a menstruációt megelőző) gyenge fájdalom,hangulatingadozás,enyhe székrekedés,néha haspuffadás.Ezek lehetnek a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
mára nem vártam,nem is jött még hála Istennek,de tesztet még nem merek csinálni,nem szeretnék megint csalódni
2009. jan. 26. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos vagy, de ezekből szerintem képtelenség megállapítani, hogy állapotos vagy-e. Az már inkább jó jel, hogy nem jött meg! :))

Szerintem tesztelj nyugodtan!

2009. jan. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Össze sem tudnám már számolni,hogy hány negatív teszten vagyok túl...:( de azért köszi
2009. jan. 26. 23:18
 3/5 anonim válasza:
100%

A leírtakból tényleg nem lehet megállapítani a terhességet. Egyébként mindenkinél más és más. Az általános tünet a mellfeszülés, enyhe fájdalommal, hirtelen étvágynövekedés, édesség, vagy más kaja, esetleg valamilyen savanyúság utáni kibirhatatlan vágy.

A teszt a tuti.

2009. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mellfeszülés nincs,étvágy van.almáért,csokiért,jégkrémért bármit megtennék.viszont a teszt negatív :(
2009. jan. 27. 09:34
 5/5 anonim válasza:
Nekem 3 napja múlott el a mensi. Mielőtt megjön kb 1 héttel mindig fáj a mellem. Most viszont nem múlott el a mell fájdalom, alatta is végig. Néha néha enyhe görcsök jönnek az alhasba. Hátam leszakad derekam is. Viszont egyáltalán nem kívánok semmi kaját. A mesim ugyan addig tartott mint szokott viszont kicsit gyengébb és az utolsó 2 napban többet barnáztam. Egy negatív teszten túl vagyok. Majd meglatjuk mi lesz.
2021. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!