Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségtelen ha egésznap van...

Egészségtelen ha egésznap van rajtam meltartó és csak éjjelre veszem le? 13/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 12:46
 1/8 anonim válasza:
nagyon, mert nem engeded kifejlődni a mellizmaidat. 6-8 év múlva úgy fognak kinézni a melleid melltartó nélkül mint két lógó zokni. Nem vicc, láttam már ilyet!
2011. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen,föleg ha benne van a fém merevitő.
2011. máj. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak?
2011. máj. 21. 12:50
 4/8 anonim válasza:
Hát ne hordj melltartót! Viccet félretéve, tudom, most ez a trendi, meg hülyének néznek, ha nincs rajtad. Először is a lehető leg kevesebbet hordjad, ha van olyan felsőd amin nem látszik át, akkor az alá ne vegyél fel, vagy max top-ot. És ha hazaérsz, délután otthon se legyen rajtad!
2011. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ja és teljesen igaza van az elsőnek
2011. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha amint hazaérek, leveszem ugy jó? csak hát van hogy elmegyek valahova és este érek csak haza... de az ilyen alkalmakat kivéve ha csak suliba meg ha elmegyek van rajtam?
2011. máj. 21. 13:08
 7/8 tetris ***** válasza:
Tesiórára feltétlenül vedd fel a melltartót. De azon kívül, főleg otthon mi a fenének kéne már hordanod? A melltartó nagyrészben szintetikus anyagból van, ami ugye tudod, nem igazán egészséges. Alúl, ahol a merevítő a bőrnek nyomódik bepállhat, ahogy megizzadsz. Ha lehet vedd le a melltartót, had lobogjanak otthon szabadon, természetesen a melleid.
2011. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha akkora melled van, hogy tartani kell, akkor jobb is ha nappal hordasz melltartót. Éjjelre viszont hagyd pihenni a melled.
2011. máj. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!