Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy tamponnál át lehet aludni...

Egy tamponnál át lehet aludni egy egész éjszakát, vagy az már nagyon egészségtelen?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
8 órát nyugodtan bent lehet. (rá is van írva) ha kilenc lesz belőle az sem tragédia. Aludj nyugodtan.
2011. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémre 3-6 óra van írva. Én nem kockáztatnék, inkább állíts be ébresztőt és cseréld ki.
2011. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Inkább a betétet javaslom, nekem a nőgyógyászom mondta. De ha mégis ragaszkodsz a tamponhoz, 3-4 óránál tovább még napközben se hagyd benn!
2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze ezért ébresztőt:D dehogy is , nem kell az

Nyugodtan bent hagyhatod, én is mindig így szoktam és soha semmi bajom nem volt tőle.

21/L

2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az ob-re 8 óra van írva, szerintem a többit is lehet addig használni.
2011. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ob-re van 3-6 óra írva. És ha tamponnal akarsz aludni, akkor inkább az ébresztő, mint kóma reggelre. Olvastam már pár rém-sztorit erről..
2011. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

akkor bemásolom az ob-t mert szövegértési problémáid vannak. A 3-6-ot arra mondja,ha erős a vérzésed és átázik a tampon


"Használhatok éjszakára tampont?

Habozás nélkül használhat éjszaka is tampont. A betéttel ellentétben, a tampon alvás közben sem mozdul el a helyéről. Közvetlenül lefekvés előtt illetve reggel felkelés után, azonnal cseréljen tampont. Bár a tampont hosszabb ideig használjuk éjszaka, de a menstruációs vérzés is gyengébb fekvés közben


Milyen gyakran kell tampont cserélni?

A tampont rendszeresen cserélni kell. Hogy milyen gyakran kell cserélni, az teljesen a vérzés erősségétől függ. Az első napokon, amikor a vérzés a legerősebb, 3-6 óránként szükséges lehet a tampon cseréje. Amint a vérzés gyengül, a menstruáció vége felé, általában kisebb tampon is elég, amelyet 6-8 óráig lehet viselni. Van egy egyszerű módszere annak, hogy megtudjuk, szükség van-e a tamponcserére vagy sem: enyhén húzzuk meg a kihúzószálat. Ha a tampon könnyen kicsúszik, cserélni kell. Ha nem jön ki, akkor még nincs itt az ideje a cserének

"

2011. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és 30 éve alszom tamponnal
2011. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!