Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruáci...

Miért nem jön meg a menstruációm már 3-4 hónapja?

Figyelt kérdés

Február óta 8 kilót fogytam,lehet hogy ez is okozta,de akkor is csak egyszer,maximum kétszer kellett volna kimaradnia... nem is lettem olyan vékony,hogy emiatt lenne (168 cm /58 kg) és nem jön meg. két hete volt valami barnás folyás,2 napig,de szinte semmi. Teszem hozzá,5 éve rendszeresen van,egyszer se maradt ki. Ugyanúgy érzem a jeleit(hasfájás,stb) de nem jön meg... :S Terhes tuti nem lehetek,mivel még szűz vagyok...

17/L


2011. máj. 21. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Valszeg a fogyástól nem jön meg. 17 évesen nyilván nem a több sporttal, hanem kevesebb kajával fogytál. Amíg nem hízol, addig ne is várd, hogy megjöjjön!


Amúgy meg menj el a nőgyógyászodhoz, újságold el neki, milyen ügyes voltál, ő talán tud vele kezdeni valamit.

2011. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi okozta a fogyásodat? Hormonális zavar átmenetileg okozhat ilyen tüneteket, keresd fel a háziorvosod, vagy a nőgyógyászodat (ha van már).
2011. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!