Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez? Nagy gond lehet?

Mitől lehet ez? Nagy gond lehet?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek majdnem 2 éve és tampont használok. Ma vettem be a 13.szem gyógyszert és azt vettem észre hogy barna folyásom van. Darabos alvadt vér. Mitől lehet? Még milött feltettem a kérdést elolvastam a már feltett hasonlókat.Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.
2011. máj. 21. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

pecsételő vérzésnek hívják. Ha semmi más panaszod nincs, akkor nem kell aggódni.

Hormonális oka van. Én konzultálnék a nőgyógyászommal, lehet hogy másfajta tabletta kell, vagy szünetet kell tartani.Mondja meg ő.

2011. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felejtsd el a fogamzásgátlót. a hormonháztartásodat tönkreteszi, a libidódat lecsökkenti .tétess fel spirált, vagy bármi más módon védekezhettek.főleg ha még fiatal vagy ne tedd tönkre magadat. öregasszony vagyok már, fiatalkoromban fogamzásgátlót szedtem, tudom mit beszélek.45 éves koromban beállt a klimax, nem kívánom senkinek...
2011. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!