Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet, hogy ennyire...

Miért lehet, hogy ennyire szörös vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
lány\11 vagyok, és szinte mindenhol sokkal szörösebb vagyok mint a 14-15 éves lányok. A hasam, a lábam, lábujjam, p.ncim, szemöldököm között, szám fölött, hónaljamon, söt még az orromon is van néhány fekete rövidebb szál. Bár hamarabb érö vagyok, a mellem is nagyobb, mint másoké..
2011. máj. 21. 21:59
 1/10 HOOB ***** válasza:

Szia!


A válasz a kérdésedben van! :)

Korán érő vagy. Ha emiatt rosszul érzed magad, beszélj anyukáddal, és ő segít "rendbe tenni".


És ha emiatt piszkálnak, csak irigykednek! :)

2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szia:) köszi a vàlaszt, csak az o.kiránduláson megyünk strandra és nem valami jo h szörös a hasam :\ esetleg leborotváljam?
2011. máj. 21. 22:13
 3/10 HOOB ***** válasza:

Nagyon fiatal vagy még. Kérd édesanyád segítségét!


Lehet, hogy elösször kellemetlen lesz, de neki is tudni kell, hogy már nagy lánya van! :)

2011. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én még hozzátenném lehet nem ártana egy endokronológiai vizsgálat, sajnos én is későn mentem el ezzel, mert nem mertem anyunak szólni. Szerintem beszélj anyukáddal és mond meg neki nyugodtan ezt az endokronológiát is, csak egy vérvétel lesz az egész :) és csak használhat.
2011. máj. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) és mi történt veled amiatt, mert késön mentél el kivizsgáltatni?:S
2011. máj. 22. 09:14
 6/10 anonim ***** válasza:

nekem is régen csak kicsit erősebb volt a szörzetem, majd kiderült, hogy nem az érettségem miatt, hanem a pajzsmirigy hormonok miatt így még most is szőrösebb vagyok a kelleténél, és az orvosom sem nagyon tud vele mit kezdeni, mert nem a kezdeti stádiumban kezdtek el kezelni.

Ezzel nem akartalak riogatni, de ha véletlen van ilyen problémád legalább időben kiderül és később semmi gondod nem lesz vele.

2011. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Reméljük még nem írok későn, de szerintem szemöldökcsipesszel szedd ki a hasadról a szőrt, ha zavar. én 2OL vagyok és sajnos nekem is az.... egy kicsit. én kiszedem szemöldökcsipesszel. borotvát semmiképp sem. ja vagy a másik hogy szőkíttesd ki kozmetikussal.
2011. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hormonzavar.
2011. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el anyukáddal KÉPZETT, TAPASZTALT kozmetikushoz. Ő majd felvilágosít mindenről! Ne kezdj el eszeveszetten szőrteleníteni, mert a végén teljesen be fog erősödni minden. Kérdezd a kozmetikus véleményét, és keress fel egy orvost is (ne gyerekorvost, mert azok semmihez sem értenek)
2011. máj. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Endokronológust! Ott foglalkoznak igazán ezzel!
2011. máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!