Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszertárba milyen gyógysze...

Gyógyszertárba milyen gyógyszert kelle kérnem amitööl hizni is tudnék?

Figyelt kérdés
16kilót fogytam pár hónap alatt és ez meglátszik ..szeretném visszaszedni de nem tudom..kivizsgáláson vtam nincs semmi bajol..15L 39kiló vagyok és 158cm
2011. máj. 21. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Írass Peritol-t az orvosoddal. Vény nélkül kaphatóról nem tudok.
2011. máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet ajánlok,az étvágyat csinál,és tudsz tőle enni,attól meg hízni(ha nincs szervi bajod,ezt egy teljes orvosi kivizsgálás derítheti ki)...de vigyázz,ha visszahíztad a súlyodat az általad vágyott vagy a magasságodhoz illő szintre,akkor állj le a Béres cseppel azonnal,mert az étvágyat tud csinálni,ha meg agyoneszed magad,akkor beleesel a másik végletbe és elhízol...akkor meg járhatsz fogyókúrára meg aerobic-ra meg spinningre meg kitudja mire a konditermekbe...
2011. máj. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi ..és ám egyébként ezeket nyáron is lehet szedni ?
2011. máj. 22. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!