Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20at szedek elmente...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20at szedek elmentem a gyógyszertárba, h megvegyem a gyógyszert és idáig mindig oan dobozba kaptam, h az volt ráírva h lindynette 20 most meg az volt ráírva h Lindynette a 20 nem volt rajta. Lehet, h rossz gyógyszert adtak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd vissza a patikába és kérdezd meg!
2010. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"az volt ráírva h lindynette 20 most meg az volt ráírva h Lindynette a 20"


mivan?:D

2010. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A 20 nem volt ráírva! Tanulj meg olvasni
2010. febr. 26. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvasd el, hogy mi a francra való!
2010. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát sztem vidd vissza és kérdezd meg, de amúgy amennyire én tudom 20 és 40 van, lehet h a 40 megszűnt és ezért már a 20-ra sincs szükség, de ez csak tipp. Amúgy én is szedtem ezt a fajtát de nekem iszonyatosan lecsökkent a libidóm tőle és szinte csak panaszt hallottam erre a félére, úgyh figyelj oda magadra és ha valami gond van akkor válts.
2010. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És a leveleken sincs rajta a 20-as? Én is ezt szedem, doboza már nincs meg, de a levélen rajta van, hogy 20. Amúgy még 30-as létezik. De annak teljesen más a doboza is, úgy tudom. Nekem amúgy meg semmi bajom tőle, libidómat meg inkább növelte.
2010. febr. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem nekem kell megtanulni olvasni, hanem neked kell megtanulni helyesen írni ha azt akarod h eltudjanak olvasni, ugyanis kihagytál egy vesszőt és teljesen más értelme lett a mondatodnak.

úgyhogy mielőtt kinyitod azt a nagyon értelmes pofikád, inkább gondolkodj!!!!

2010. febr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Nekem is ugyanez volt a gondom mikor hazahoztam a gyógyszertárból a gyógyszert, de utánanéztem neten, és alapból a lindynette 20-nak az a neve hogy Lindynette 75 mikrogramm/20mikrogramm bevont tabletta ami rá van írva most a dobozra!
2010. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is most váltottam ki, nekem sincs rajt. Sztem tuti jót adtak. :)
2010. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!