Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tenyér nagyságú, véres-fehér...

Tenyér nagyságú, véres-fehér valami jött kibelőlem. Mi ez?

Figyelt kérdés
Volt már valakivel ilyen? Most van az első fogamzásgátlós \'menstruációm\'. Azért kezdtem el elsősorban szedni, mert rendszertelen volt a vérzésem (hónapokig nem volt semmi, aztán hónapokig folyamatos vérzés, kisebb-nagyobb intenzításokkal), másodszempontból, pedig párkapcsolatban élek, és nemi életet is élünk. Ott sem árt. 18 éves vagyok, volt már valakivel hasonló? Iszonyatosan elekzdtem görcsölni (eddig sose fájt ennyire a vérzésem), már sírtam, annyira, bevettem két szem nospát, elmentem fürödni és a vizem színe pirosas lett, és voltak ilyen véres darabok (elvileg a levált nyálkahártya, ami ilyen darabokban jön ki vérzéskor), és egy hatalmas tenéyr nagyságú vérből álló akármi. Fogalmam sincs mi volt az, ilyen fehéres színe is volt. A héten megyek dokihoz, az száz, de addig is jó lenne valamit tudnom. Nézegettem itt kérdéseket, és legtöbbször ilyeneket már terhes nők írtak. Én viszont nem voltam/vagyok terhes. Köszi!
2009. márc. 14. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg nem lehet,hogy cisztád volt?
2009. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Voltam kb egy hónapja hüvelyi ultrahangon (nőgyógyász klüdött el, hogy mitől lehet össze-visszavérzésem), és ott azt modnták, hogy nem találtak semmit.
2009. márc. 14. 20:50
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Vérvételre is elküldött? Biztos tökéletes neked az a fogamzásgátló, amit felírt?
2009. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Olyan vérvételre küldött el, hogy terhes vagyok-e. És hát kijött, hogy nem. Amit mondtam is neki, hogy nem hinném, mert mindig védekeztünk!
2009. márc. 14. 20:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Akkor ha nem direkt a te hormonszintednek megfelelő fogamzásgátlót írta fel, akkor lehet, hogy amiatt volt a menstruációd fájdalmas, mivel nem passzol neked az a bogyó.

De a fehér valamire sajna nincs ötletem, de nagyon érdekelne, hogy mi az, ha kiderült, feltétlenül írd le légyszi.

2009. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
nem volt teljesen fehér, ilyen véres, kocsonyás, akármi... iszonyatosan megijedtem, nem tudtam miaz, nézegettem, ötletem sincs.
2009. márc. 14. 21:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a dokihoz mindenképp és elmondanám, mit láttam. Viszont az én időmben nem írtak annak sem tablettát, akinek ennyire rendszertelen volt a vérzése.
2009. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló, de azt egy ciszta okozta. Amóta megműtöttek nem fordult elő. Viszont ha UH-n néztek, akkor mondták volna, ha van cisztád.
2009. márc. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, kiderült már, hogy mi volt?
2009. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nah mi volt? leírnád?
2009. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!