Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így van? Vagy csak kitaláci...

Ez így van? Vagy csak kitaláció? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A múltkor a barátnőimmel beszélgettünk, majd valahogy felkerült a menzesz-téma. Az egyik lány mondta, hogy a nők azért élnek tovább, mert a menzesz által cserélődik a vérük, míg a férfiak testében nem. Ez igaz, vagy csak kitaláció?

De amúgy amióta mondta elgondolkoztam, hogy lehet hogy így van, mert sok országban a nők átlag életkora "magasabb" a férfiakénál..

Vagy ez más miatt van?

Köszi a válaszokat :)

14/L


2011. máj. 22. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a töritanáromtól hallottam. Ő szereti érdekességekkel tarkítani a töriórákat, és pont demográfiáról volt szó, amikor felhozta. állítólag tényleg igaz. Amugy szerintem sem hülyeség :D
2011. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így tanultam biológián.
2011. máj. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A férfiaknak ezért kellene többször vértadni állítólag, legalább egy évben egyszer.
2011. máj. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is így halottam. De szerintem a streszes életmód jobban gyilkolja őket:).
2011. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!