Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy védekezzek hüvelygomba...

Hogy védekezzek hüvelygomba ellen a strandon/fürdőn?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megyünk, mindig elkapom. Pedig nem valami nevesincs, koszos hely.. Valami tipp?
2011. máj. 22. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne járj tömegmedencés strandokra, kész. Én se járok, én is minden undorító dolgot összeszedek onnan. Balatontól, tengervíztől nincs semmi bajom. Anyukám is így van vele. Hallottam ilyet, hogy tamponnal kell úszni és akkor nem megy be a fertőzés, de ez hülyeség szerintem, mert a tampon ugyanúgy megszívja magát a retkes vízzel. Biológus ismerőseim magyarázták el, hogy a természetes vizeknek van egy saját öntisztuló rendszere, míg a strandokat csak erős klórral tudják fertőtleníteni és az semmit nem ér.
2011. máj. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

igen magam is kerülöm már a nyilvános helyeket, de azért ez olyan jól hangzik, hogy kettesben a párommal egy jakuzziban:)


De úgy néz ki akkor valóban ezt a részt akkor kihagyjuk :)


Áh a tamponos mesében én sem hiszek. :) Köszönöm

2012. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
:))) ezt egy másik kérdésre akartam válaszolni :))
2012. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!