Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata menstruáció eltolással kapcsolatban? Nem tudom hogy csináljam.

Figyelt kérdés

Volinat szedek, ma lenne a 7 napos szünet első napja. Arra gondoltam, hogy most nem tartok szünetet így egy héttel előbb jönne mega következő menstruációm, mint szokott.

Vagy esetleg rövidebb szünetet tartsak? Azt szeretném, hogy ne pénteken jöjjön meg, hanem legalább kedden vagy előbb. Ezért gondoltam a szünetmentességre.

Tudom, le van írva a tájékoztatóban, de tapasztalatok érdekelnének.

köszi


2011. máj. 23. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Eltolásról nincsennek tapasztalataim, így arról majd ír más. De szünetet mindenképp hagynod kell, mert különben nagyon felborít mindent, nekem is hónapokba telt hogy utána helyreálljon. Decemberben nem hagytam szünetet és most kezd helyreállni a ciklusom.
2011. máj. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha mindenképp szeretnéd eltolni,ne hagyd ki azt a 7 napot a tabletták szedésekor.ha elfogyott az egyik levél tabi,másnap kezdj újat,így nem fog megjönni.DE NEM EGÉSZSÉGES! mert felborítja a hormonháztartásod :(
2011. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!