Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A menstruáció késleltetésével...

A menstruáció késleltetésével kapcsolatban kérdeznék, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Egy két dolog nem világos. Tehát hétvégére nem akarom h megjöjjön, mert most megyünk végre nyaralni.

1. Csinálhatom azt, h nem tartok 7 napos szünetet, és beszedem a következő levelet végig...Utána tartok 7 napos szünetet, tehát egy vérzés kimarad.. viszont azt olvastam h csak 7-10 napot tanácsos késleltetni

2. Nem tartok 7 napos szünetet, viszont utána csak 7 napig szedem a bogyókat, és mondjuk utána tartok szünetet. Így akkor csak egy héttel tolom el a menstruációt. A 7 napos szünet után pedig szedem tovább a bogyót. Viszont akkor a megszokott ritmus felborul.

Jól értelmeztem? szerintetek melyik jobb? ti hogy szoktátok?

Remélem érthető voltam :) és köszi előre is a segítséget!


2011. júl. 8. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még nem csináltam. De egyszer volt hogy 2 bogyót nem vettem de akkor újra megjött, de azzal sem borult fel a ritmusom. Neked sem fog mert utána nem szeded végig a bogyót mivel +7 elhasználtál! Szóval szerintem csak 7napot tolj rajta mint egy egész hónapot!
2011. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én már késleltettem így.Csináld azt, hogy pár darabot beszedsz, úgy h hétvégén biztosan ne jöjjön meg és utána, ha már megjöhet akkor abbahagyod és jön a 7 nap szünet, és utána rendesen szeded.
2011. júl. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!