Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől van vagy normális...

Ez mitől van vagy normális ez?! Túró?!

Figyelt kérdés
sziasztok. 15 éves lány vagyok, és afelől szeretnék érdeklődni, hogy LENT a nemiszervemnél mitől lehet az, hogy ilyen fehér valami van ott, azt csak akkor látom amikor mosom meg ilyenek.. Olyan mintha 'túrós' lenne. és már mondjuk kislány korom óta olyan. Nemi életet nem élek, így gondolom nem lehet kisebb koromóta bacis... Többet kell ilyenkor mosni egy nap, vagy kenni kell valamivel?! Nőgyógyász kizárva, szülöknek sem tudok szólni.... Nyugtassatok meg, Köszi:(
2011. máj. 23. 22:47
 1/7 anonim válasza:
Ez teljesen normalis,a huvelyflora normalis mukodesere utal.Ha a te korodban nem lenne az lenne a baj.Ha nem viszket,nem kellemetlen illatu akkor nincs vele baj!
2011. máj. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én nem a fehérfolyásra gondoltam :) Nem viszket sehol semmi. De ott mindkét szélén, van vmi túrós forma... De ha kimosom, akkor természetesen eltűnik. Ezekszerint gyakrabban kell mosnom?!
2011. máj. 24. 07:48
 3/7 anonim ***** válasza:
pedig ez fehérfolyás lesz, a hüvelyedből ha kijön a mozgástól kétoldalra "felrakódik". Ez nem gond:)
2011. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nekem is van,kb 6 éves koromban vettem észre,akkor már ilyen kicsi korban van fehérfolyás?:P
2011. máj. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sztem a szervezet üríti magát vagy hogy mondjam és attól lehet, és ezt mosnikell:DD xd
2011. máj. 24. 16:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lemosod és mindig visszajön, akkor menj orvoshoz.
2011. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
csk akkoor ha nem mosom utána kb 2 napig.
2011. máj. 28. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!