Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt hasonló érzésetek/tünetei...

Volt hasonló érzésetek/tüneteitek?

Figyelt kérdés

A legutolsó mensim(május 12-től 15-ig tartott, holott 6-7 napos szokott lenni)elég érdekesen volt meg, mondhatni nem is vérzés volt, csak barnázás. Azóta, hogy elmúlt voltak rosszulléteim, szédülök, és annyira fáradékony vagyok, hogy mindegy meddig alszok, akár állva vagy sétálás közben is el tudnék aludni. Most pedig annyira szurkál a jobb petefészkem, hogy alig birok menni. A héten lesz az ovulációs napom. Ettől lehet? Nem ezeket szoktam ilyenkor érezni.


Szerintetek?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 24. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha élsz nemi életet, akkor ajánlok egy terhességi tesztet.
2011. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jaj! Igen, bocsi! Némi infót elfelejtettem a nagy sietségben.


Szóval élek nemi életet és a párommal nem mindig védekezünk, illetve csak később szoktuk az óvszert felhúzni(tudom, nem védekezés a megszakítás).


Igazából örülnénk neki ha baba lenne!

Kimutatná már a teszt, szerinted?


22/L

2011. máj. 24. 18:56
 3/6 Tinker Bell ***** válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval!
2011. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ha baba lesz akk írj és énmg gratulálok(L)
2011. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha baba akkor igen,ird meg mi az eredmény!
2011. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:)


Nagyon aranyosak vagytok! Mindenképp megírom a teszt eredményét, amit majd csak hétfőn csinálok meg, hogy ha valóban lakik ott valaki, akkor ne csak halvány csíkocska legyen. Egyébként a rosszullétek továbbra is fennállnak, a fáradékonyság még inkább.


Nem merem beleélni magam, pedig milyen jó is volna! :)

2011. máj. 27. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!