Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt hány nappal...

Menstruáció előtt hány nappal jelentkeznek a pre menstruációs tüneteitek, és mik azok?

Figyelt kérdés
Nekem van,hogy már 2 héttel előtte.Enyhe hasfájás,hát-derék fájdalom,éjszakai végtag zsibbadás,enyhe hányinger.Ezek nem mind egyszerre,és nem minden hónapban az összes.
2011. jún. 10. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 1 héttel előtte, állandóan aludnék, fáj a derekam, enyhe hasmenés.
2011. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fejfájás jelzi a "jövetelét", akkor az már egy héttel előtte. Ha mellfájdalom vagy idegesség, akkor az kb. három nappal mielőtt megjönne.. Más azt hiszem nem is szokott lenni. Ja, a fejfájáshoz szokott csatlakozni, hogy hányingerem van a kávétól. Az is a fejfájással kezdődik kb.
2011. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez úgy jött ki, hogy kipattanásosodtam és valami hihetetlen feszültség volt bennem és nagyon kívántam a szexet. Amióta fogamzásgátlót szedek, már nem ennyire kifejezett.
2011. jún. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!