Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten kombit vehetek úgy,...

Canesten kombit vehetek úgy, ha orvosnál nem is voltam de egyértelmű hogy hüvelygombám van. Hatni fog tutira?

Figyelt kérdés
orvos még nem látott de tuti hogy hüvelygombám van,akarok canesten kombit mert már nem bírom de nemtudom hogy hatna-e. orvos nem akarom hogy lásson semmi képpen gyorsan gyógyszer kell . hatni fog ha megveszem?
2011. máj. 24. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel recept nélkül kapható, és nem akarsz orvoshoz menni, de a tüneteid alapján gomba, ezért a tüneteiden enyhíteni fog. Ha nem szűnnek a panaszaid 2-3 nap után, akkor mindenképp menj el orvoshoz, nehogy nagyobb baj legyen belőle.
2011. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem az érdekel, hogy miért nem akarsz dokihoz menni? Harap? Megéri, hogy esetleg később ne lehessen gyermeked, mert nem mentél el orvoshoz?
2011. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el, mert elhúzódhat a gombásodás. ez a Canesten krém csak külsőleg hat és a gombásodást belsőleg is kell kezelni. én is hónapokig szenvedtem mire meggyógyultam.
2011. máj. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi a canesten combit szeded: krém és gyógyszer! ettől függetlenül menj el nőgyógyászhoz.
2011. máj. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!