Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy epilálás...

Pinklady9295 kérdése:

Az normális hogy epilálás után az egész lábam tele van piros pöttyökkel? Miért nem múlnak el vagy mikor fognak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekened utána testápolóval a lábad? Ha igen, akkor attól... Nekem úgy szokott kinézni a lábam, ha epilálás után bekenem testápolóval, vagy akármivel... Uhh... =s :D
2011. máj. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális, testápoló nélkül is kipirosodik, pár óra alatt elmúlnak.
2011. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, reggelre elmúlnak.

Tanács: epilálás után zuhanyozz, és csak pár óra múlva kend be.

2011. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális, bár vigyázni kell, mert nekünk férfiaknak ezek a pontok gyakran a szőrbenövés előjelei (az arcon). Nem tudom, nőknél hogy van, (gondolom lány vagy), de a pöttyök azt is jelezhetik, hogy a borotválás közben nagyon kis sérülések keletkeztek. Testápoló vagy alkoholos fertőtlenítőszer ajánlatos lehet, mert a bőr sebezhetővé válik a külvilág baktériumaival szemben. Remélem segítettem, és nem csak belekotnyeleskedek a dolgokba:D


19/F

2011. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! : )))
2011. máj. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!