Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vagyok rosszul? (többi...

Mitől vagyok rosszul? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete kezdődött. Minden reggel vagy délelőtt nagyon rosszul vagyok fáj a hasam hányingerem van, nem bírok rendesen enni, undorodom az ételtől ránézek és elkap a hányinger. Nem tudom miért lehet, és volt aki azt mondta mi van ha terhes lettem. Bár ezt nem hiszem mert szakítottunk már hónapokkal ezelőtt a barátommal és mikor együtt jártunk az utolsó hónapokban nem igen volt semmi szexualitás közöttünk. (bár újra találkozgatunk és egyszer le is feküdtünk, de gumival védekeztünk mint mindig és nem lett gond. ) Persze ez a huzavona, hogy együtt legyünk-e megint vagy hagyjuk egymás békén nagyon kikészít lelkileg.

Lehet szó terhességről? Vagy csak a lelki fájdalmam miatt vagyok rosszul?


2011. máj. 27. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet!A DM ben már 500ftért kapsz teszt csíkot bár szerintem ez neked csak pszihés alapon van!
2011. máj. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!