Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kisbabáknál miért nem...

A kisbabáknál miért nem alakul ki gomba, fertőzés vagy ilyesmi? Miközben ők bekakilnak bepisilnek. Mi meg mindig kitöröljük egyből wc után meg az ürülék nem "nyomódik-folyik" a hüvelyhez.

Figyelt kérdés
Nem vagyok anyuka meg semmi,csak ezen úgy elgondolkodtam:)
2009. márc. 16. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen gyerekem, es engem is erdekelne ez a dolog...lehet, hogy ok meg nem "romboltak le" teljesen a vedekezo rendszeruket.... :)
2009. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én anyuka vagyok és 7 hetes a fiam. El kell keserítenem téged. A kórházban szájpenészt kapott amit ki is kezeltünk viszont a szájpenész végigszaladt a szervezetén és a végbelén lett gombás. Ez kislányoknál is hasonlóan működik.
2009. márc. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:(Remélem hamarosan jobban lesz akkor!:)
2009. márc. 16. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
én pont láttam a barátnöm kislányának a hüvelyét ,hát mit ne mondjak nem volt gusztusom odanézni sem !! kiszáradás lehetet olyan piros , de sokáig volt pisis pelusba !!!
2009. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisbabák sajnos nagyon könnyen elkapnak mindenféle betegséget. Nincs még immunrendszerük - csak az anya teje véd. Az igaz, hogy születéskor egészségesek, és utána védett, egyforma környezetben vannak.
2009. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!