Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6napja késik, szűz vagyok és...

6napja késik, szűz vagyok és nem is idegeskedek. Miért késhet? Lehet hogy kimarad?

Figyelt kérdés
már 1,5 éve beállt és mindig rendszeresen jött meg,most késik miért?Lehet hogy kimarad?De akkor honnan tudom,hogy mikor jön meg legközelebb?még nem is görcsölök,mellem se feszül.Semmi jel.Mit tegyek?
2009. márc. 16. 16:41
 1/3 anonim válasza:
semmi gond,van ilyen.majd megjön:)
2009. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugalom!!! Ha nem feküdtél, pettingeltél senkivel akkor nyugi. Van hogy évek kellenek mire teljesen beálljon, és ezer dolog miatt késhet pl: stressz, sport, időjárás változás, fogyó-hízókúra, vagy csak kimarad. Nyugi!! :)
2009. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,terhes nem lehetek,mert még nem volt barátom..Csak nem tudom,hogy most mi lesz,ma picit fájt a hasam,de nem jött meg.Mostmár megint semmi.Ha egyáltalán nem jön ebben a hóban,hogyan számoljam ki,hogy mikor jön meg legközelebb?Jó lenne naggyából tudni,mert 7. napja járkálok betétekkel,sőt még van is a bugyimba,mert a tanárok nem engednek ki óráról.:S Ez így nem mehet sokáig,hogy állandóan betét van alattam,mert az azért kicsit drága.Valami tipp?
2009. márc. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!