Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat a nemi szervem a...

Fájhat a nemi szervem a biciklizéstől?

Figyelt kérdés
Két napja nyomásra érzékeny, fáj a nemi szervem a csiklóm alatt, a nagy szeméremajak belső részén bal oldalon. Nagyon megijedtem, mert valami kis gümőt is éreztem ott, de a másik oldalon is éreztem szóval nem hiszem hogy valami olyan lenne ami bajt jelentene. Mostanában sokat biciklizek, és tipikusan olyan fájdalom mint amikor beüti valamijét az ember és érintésre érzékeny az a rész. Létezhet hogy beütöttem és azért fáj? Nem biztos hogy összefügg, de azért leírom, hogy most pont megvan a menstruációm és a szokottól eltérően nagyon sok vér van. Túlreagálom, vagy forduljak dokihoz? :(
2011. máj. 28. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen fájhat attól,vannak kifejezetten nőknek gyártott nyereg,cseréld le.
2011. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a biciklizéstől. Sportbringát vettem, aminek végony az ülése... nem kicsit fájt útána a csontom, a bőröm meg mindenem.
2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Megnyugtattál!
2011. máj. 28. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
22%
Legközelebb szereld fel az ülést is, mielőtt elindultok ;)
2011. máj. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!