Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akkor is lehet hüvelygombám,...

Akkor is lehet hüvelygombám, ha nem viszket állandóan? Tehát egy nap kb.3x ha egy pár percig viszket, meg este egy kicsit hosszabb ideig de eléggé.

Figyelt kérdés
Amikor pisilek, meg ritkán amúgyis is tapasztalok égő érzést. Folyásom is megváltozott nem túros, nem büdös, egy picit talán halványsárga és van mikor sok van mikor kevés. Még nem volt hüvelygombám. Orvoshoz nem megyek mert 2 napja vannak ezek a tünetek és még nem tudom mit csináljak. Canesten Combi esetleg? Orvoson kívül, mit ajánlotok? Vagy ez nem hüvelygomba? kérlek segítsetek.
2009. márc. 16. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
persze, hogy lehet.a canesten combi hasznos.
2009. márc. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Ha vizelni gyakrabban kell és az csak kevéske, és csíp, akkor ez hólyaghurut, amivel orvoshoz kell fordulni.

Attól persze, lehet még hüvely gombád is, ahogy az éjjeli őrt nappal is érhet baleset, és a kéményseprő sem mindig a tetőről esik le.

2009. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet baktériumos fertőzés is, ha a Canesten nem használ, sztem mindenképpen nézesd meg magad egy dokival, ezzel nagyon nem szabad viccelni...
2009. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj el orvoshot, csak arra figyelj tényleg vizsgáljon meg... ne csak ránézésre.... fontos hogy minél előbb kapj gyógyszert különben soha az életben nem tudod kiirtani... én már csak tudom...
2009. márc. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!