Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász már egy sima...

A nőgyógyász már egy sima vizsgálatból (ultrahang és vérvétel nélkül) meg tudja mondani, hogy ha terhes valaki?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt,hogy gondolod,ránézésre??

Sima hüvelyi vizsgálattal kitapintással azt tudja megállapítani,ha megnagyobbodott már a méh,ezt alá kell támasztani pozitív meno teszttel,hogy valóban terhességről van e szó.

2009. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz, amíg nem volt UH honan tudták megmondani?

Természetesen a terhesség korától függ, nyilván az uh sokkal hamarabb ad biztos diagnózist.

2009. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a 2.hónapban már sima tapintásos vizsgálattal meg tudta mondani hogy terhes vagyok,valószínű,ahogy előttem is mondták a méh állapotából.de nyilván utána végez uh-t is,h biztosan alátánassza a diagnózisát.
2009. márc. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztet végzett, tapintásra még nem lehetett biztosan tudni. Ez rögtön a vizsgálat után megtörtént, vizeletből.
2009. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudja, bár az nem 100%-os...Nőgyógyász vagyok Pécsett, de biztosra csak UH után mehetünk...Van, hogy a méh duzzanata alhasi betegségből adódik, ilyenkor szoktunk hüvelyi ultrahangot, kenetmintát venni... Az utóbbi kicsit fájdalmas lehet, de terhessénél választódnak ki azok a fehérjék, amiből kiszűrhetjük, hogy terhességről van-e szó...Ezért kell a vizsgálat. Ha barnás folyásod van, vagy a hüvelyed néha viszket, az lehet a terhesség egyik előjele... A barnás folyás a nem kívánt bacilusok, kórokozók eltávolítása, ezért van kellemetlen illata...
2009. márc. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!