Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves múltam és melltartót...

13 éves múltam és melltartót hordok. (az osztályba már mindenki) Nem vagyok annyira rászorúlva a melltartó viselésére. De érdekelne a melltartó használata ilyen korban nem káros? Köszönöm előre is=)

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

nem,nem káros.ekkora korban szerintem elég a sportmelltartó. :D

de ahogy gondolod.ám nem káros :)

2010. jún. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy azt mondják, hogy káros mert elrenyhülnek az izmaid, vagy azt mondják, hogy jó, mert ugyse tudja olyan szépen megtartani a melleket az izomzat és melltertó plusz segítség (bár ez nagyobb mellekre vonatkozik).


Igazából fölösleges ha nincs rá szükséged:) Am vannak ilyen textil toppok alul gumicsíkkal, én biztos olyat vásárolnék a lányomnak ennyi idősen:)

2010. jún. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 15 éves korom körül kezdtem rendes melltartót hordani, addig csak a sport változatot.

Azt nem gondolom, hogy káros lenne (max akkor ha szorít/nyom valahol, pl. a merevítője) viszont az biztos, hogy a mellek tartásának nem tesz jót.

Ha ilyen korban minden nap hordod, akkor komolyan kezdd el feszesíteni a ciciket, különben 10 év múlva lógni fognak...P

ersze ez függ a méretétől is, de ha kicsi melleid vannak, akkor pláne elég a sportmelltartó 15-16 éves korod előtt.

2010. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!Biztos kipróbálom a sportmelltartót ha ilyen jó!Köszönöm mégegyszer!
2010. jún. 18. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem káros a melltartó, de ha teljesen lapos még a cicid, vagy épp egy pici dudor van, akkor felesleges.
2010. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
xD nem ugy értem hogy felesleges hordanom mert egyáltalán nem vagyok lapos csak az hogy káros ilyen korba?
2010. jún. 19. 11:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj egyáltalán nem káros!
2010. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszike!!
2010. jún. 19. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!