Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 napja késik a menstruációm,...

4 napja késik a menstruációm, azonban negatívat teszteltem. Elképzelhető, hogy vmilyen gyulladás miatt késik?

Figyelt kérdés

Már a várt menstrució előtt is éreztem görcsöket,már előtte egy héttel, úgy éreztem megjön.

A hasam fel van puffadva, ill. fáj a méhem, néha nyilal a petefészkem.Csütörtökön megyek orvoshoz, de nagyon aggódom.


2009. márc. 17. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz akár terhes is.

Valami nagyon durva gyulladásnak kell lennie, hogy emiatt késsen.

2009. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem is merek babára gondolni, annyiszor csalódtam már! :(

Köszönöm a válaszod, azért megnyugtattál :)

2009. márc. 17. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezek a tüneteim voltak , elmentem dokihoz és petefészekgyulladásom volt. Az miatt ki is maradt 1 hónap, a hasam nekem is puffadt volt és görcsöltem is. Adott gyógyszert aztán elmúlt, most várom hogy megjöjjön a márciusi.
2009. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze terhes is lehet :) (előző voltam)
2009. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdésedre válaszoljak: elképzelhető, hogy gyulladástól késik. Lehet oka valami környékbeli (alhasi, kismedencei) gyulladás, de valami általános fertőzés, mondjuk gyomor-bél hurut is. Azért nagyon ne aggódj, ha a teszt negativ, akkor a legveszélyesebbet, a méhen kívüli terhességet kilőtted.
2009. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok csak nekem már lassan két hete késik. Minden tesztem negatív, viszont alkalmanként rettenetesen görcsöl a hasam (méhem vagy petefészkem nem tudom, nem vagyok orvos). Múlt héten voltam dokinál ő nem látott semmit sem hüvelyi ultrahanggal sem. Holnap megyek megint dokihoz. Annyi változott mostanra, hogy enyhe égő érzés fellépett a nemi szervemnél, de ez is alkalmanként. Remélem holnap kiderül, hogy mi van, mert két hét késés után már a tesztnek is mutatnia kellett volna, ha terhes vagyok.
2009. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van rá esély, hogy terhes lehetsz, akkor én inkább arra gondolnék. Van, hogy a teszt később mutatja ki. Szerintem Te is voltál már felfázva és attól kicsit másabb érzés ha a terhesség miatt fáj a méhed és nyilal a petefészked, ezt csak Te tudod, hogy olyan, vagy kicsit másabb érzés. Szorítok neked!
2009. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok. Holnap minden kiderül. Lázam nincs, és ez azért jó, mert még ha gyulladásról is van szó, akkor még nem lehet olyan durva. Nagyon kíváncsi vagyok, mindig vigyázok magamra, rendesen felöltözök, a derekam mindig melegen tartom. Hihetetlen, hogy minden baj elér, csak a baba nem jön!:(
2009. márc. 18. 09:05
 9/9 nini24 válasza:

Szia!


Ugye nincs bajod? Mit mondott a doki?

2009. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!