Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ettől fura a menstruációm?...

Ettől fura a menstruációm? Barátommal a megszakításos módszert "használjuk". Vasárnap megjött 2 napos késéssel. Aznap este egy nagyobb darab "izé"jött ki belőlem,de csak úgy nyomást éreztem és nyomtam.

Figyelt kérdés

Nagyon görcsölt a hasam rá 1 napra és majdnem összeestem,utána meg egész nap szédültem. A mai napon is végig szédültem hányingerem volt és fájt a jobb oldali petefészkem. (Nem szoktam rosszul lenni a piros napokon!) Lehetséges,h elvetéltem vagy csak én képzelem be ezt? :S Kérek mindenkit,h ne azt írja,h így nem lehet védekezni meg ilyenek,mert nem ezért tettem fel a kérdést,arra szeretnék választ kapni,h vajon baba volt-e?

Köszönöm a türelmedet,h elolvastad és még jobban,ha válaszolsz :)


2009. márc. 17. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha tudnank, hogy mi volt a nagyobb darab "Ize" akkor lehet hogy tudnank valaszolni, igy kevesbe...

Mondjuk az en menstruaciom alatt szokott tavozni neha "nagyobb darab ize" az inkabb hartya, vmi kis darabka...

sajna ennyit tudok mondani

2009. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért szerintem tududnk válaszolni: a két napot késett menstruáció során legfeljebb két hetes embrió távozhatott, de mivel a terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják, ez négy hetes terhességnek felel meg. Ekkorra lesz az embrió szabad szemmel látható. Te meg valami nagy darab izéről beszélsz. Az tehát leginkább a leváló méhnyálkahártya és véralvadék lehetett, embrió a legkevésbé sem.
2009. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Csak engem az zavart,h amikor barátom észre vette,h megjött akkor csak 2 órára rá mutatkozott és akkor is barna szinben.....és pár órára lett piros,de akkor teljesen elöntött...meg azt nem írtam,h nem 1 darab jött ki belőlem,hanem egy jó pár...és ma délelött nem volt meg,és délután fele kezdtem megint vérezni.

2009. márc. 17. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Alvadt vér.


Különben inkább pontozz le, de muszáj elmondanom: NE A MEGSZAKÍTÁSOS MÓDSZERRE HAGYATKOZZ! ÉN ÍGY LETTEM TERHES! meghalnál ha elmennél felíratni valamilyen gyógyszert, vagy vennétek óvszert? abba viszont lelkileg belefogsz, hogy tizenévesen abortuszra vársz...

2009. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le...de gyógyszert nem írathatok,me nem bírja a szervezetem! óvszert,meg nem fogok használni,me az olyan,mintha nem is történne semmi se....nem érzek semmit benne!
2009. márc. 17. 22:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet találgatni, hogy mi lehetett, de én elmennék dokihoz egy vizsgálatra, még egy UH sem ártana. Számomra az lenne az igazán megnyugtató, ha egy doki mondaná, hogy minden rendben van odalent és odabent.
2009. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Kedves Kérdező! Ha nem vagy hajlandó óvszert sem használni, akkor ne lepődj meg, ha igen gyorsan a nőgyógyászati osztályon fogod magad találni, hasonszőrű társaid mellett. Vihorászva megoszthatod velük, hogy milyen f@sza ember vagy. Ha teherbe esel, remélem akkor is ilyen okos leszel.
2009. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!