Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hát igazából ezt szépen nem...

Hát igazából ezt szépen nem tudom megfogalmazni!?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de büdös a bugyim nagyon durván pedig napi 1x2x fürdök és nem értem miért van ez? naponta 1x2x cserélem a bugyim és iszonyat büdös és még nedves is:( Voltam nemrég nőgyógyásznál nem volt semmi probléma

mellesleg szűz vagyok és a menstruációm már beállt 19/L

Ezek a tünetek kb 1-2hete jelentkeztek


2011. jún. 1. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet az, hogy csak beizzad?
2011. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ennyire .o.O?
2011. jún. 1. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az urológiára menj el, valószínűleg valami apró vizelettartási probléma. vagy keress rá ehhez való intim tornákra. Valami gyengébb ott, és csöpöghet.
2011. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok...

Lényeges még, merről, merre törlöd pisilés után, mert hátulról, ha előrehozod az ott székelő bacikat, az is okozhat ilyen problémát. Előlről hátra töröld, és székelés után egy darabig használj popsitörlőt. Próbáld ki ezeket, szerintem segíteni fog.

2011. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Amugy addig amig meg nem oldodik a probléma tegyél be tisztasági betétet én minden nap használok, akár van folyásom akár nem. Szerintem a Carfee a legjobb. 13/L
2011. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azóta voltál nőgyógyásznál, mióta ez a probléma jelentkezett, vagy régebben? mert valami fertőzésed lehet szerintem.
2011. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igaza lehet azt hiszem a másodiknak vagy a harmadiknak h nem úgy törlöm a puncim xD szóval majd akkor kipróbálom

Nőgyógyásznál kb 1hónapja járhattam

2011. jún. 1. 23:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne a puncid felé töröld a feneked!
2011. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is észleltem magamon ezeket a tüneteket, nekem az segített, hogy megborotváltam. (Az enyém tényleg beizzadt rendesen, pedig eddig ilyent nem tapasztaltam)
2011. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszy:)
2011. jún. 2. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!