Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet szépen, kultúráltan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szépen, kultúráltan és udvasriasan megfogalmazni azt, hogy bár senki sincs korlátozva, de szeretnénk ha nem kifejezetten berúgni-lerészegedni jöjjenek az esküvőnkre?

Figyelt kérdés

Sajnos sok embernél csak az alkohol dominál ilyenkor,és persze van mikor vicces lesz valaki tőle ha berúg,de mivel sok ember ilyenkor agresszív,durva lesz,tör zúz,ezért szeretnénk ezt a kérést valahogy megfogalmazni,mert nem szeretnénk ha esetleg 1-2 ember tönkretenné így a Nagy Napot!

Biztos mindenkinek van már effelől negatív tapasztalata,hogy az alkohol durva dolgokat tud művelni.

Bár nem tudom mennyire tartanák ezt tiszteletben (hogy nem "hányós buli")de egy próbát mindenképpen megér!


2010. máj. 19. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell nekik mondani akkor amikor józanok,hogy szeretném hogy az esküvőn nem szeretnék részeg embereket látni,mert ez a Nagy napom,és nem szeretném hogy tönkretegyétek ezt a napot..
2010. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy sehogy, hogy ne legyen sértődés. Max, nem szolgálnak föl alkoholt, csak menteset. Még azt tudnám elképzelni, hogy a berúgós törős zúzós ember családtagjának szólnék, hogy figyeljen rá, és próbálja visszafogni.
2010. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem írjatok verses meghívót, amibe ezt bele lehetne szőni. Pl.:

"Lesz finom ital, nem kevés jó étel,

De előbbiből kérlek, fogyassz csak mértékkel."


Vagy ilyesmi.

2010. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken úgy oldjáűk meg, hogy limitáltan visznek italokat az asztalokhoz. Akinek kevés, a pultnál vásárolhat még, saját pénzen. Ez általában visszatartó erő....
2010. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért tartom jónak az amerikai módit, ahol az esküvő közepén a pár lelép, és elmegy nászútra. Onnan ők már csak egymással törődnek, a többiek meg bulizhatnak, ahogy kedvük tartja. Így mindenki megkapja, amit szeretne, és nem teszik tönkre egymás boldogságát.
2010. máj. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan,ahogy a 92%-os is írta,csak úgy tudod visszafogni a részegségre hajlamosakat,hogy kevés ingyen piát szolgálnak fel és a saját kontójukra tudnak csak berúgni.Nem kell aggódnod,kevesen lesznek,akik így fognak benyomni.
2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg sem hívnám az ilyet aki az esküvőn csak azzal törődik, hogy mielőbb berúgjon.
2010. máj. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én koszorúslány voltam egy lakodalomban még egész kislányként, ahol az egyik rokon sikeresen berúgott, de nem volt vészes, végül annyira rosszul lett (nem volt már fiatal), infarktus vagy valami ilyesmi, hogy mentőt kellett hívni hozzá.

Szerintem is az a legegyszerűbb, ha kevés az ingyen pia az asztalokon, ha egy kicsit becsiccsent valaki az annyira nem probléma szerintem, annál jobb lesz a hangulat.

2010. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. nem kell töményet felszolgálni,elég a sör és némi bor.
2010. máj. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Én nem korlátoznék senkit, lakodalomban nem illik, akármennyire a ti napotok.

Elkerülni csak úgy tudod, ha nem tartasz lakodalmat.

2010. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!