Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen a mellem? Meg fog...

Miért ilyen a mellem? Meg fog változni? 12/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsoká 13 éves leszek, és zavar a mellem.


A mellbimbó változik. Néha normális, mint ez (csak akkor ha pl. kiráz a hideg):


[link]


De sokszor megváltozik és a bimbó körüli rózsaszínes rés kidudorodik és 'egybeolvad' a bimbómmal.


Pl.:

[link]

[link]


Egyébként is pici a mellem ( 5 cm-rel nagyobb, mint a mell alatti rész) És nagyon zavar. Ha normális a mellbimbóm, akkor szép gömbölyű, de egyébként háromszög alakja lesz. :(



Miért van ez? Mi a neve? Elmúlik? Ha igen, akkor mikor? Esetleg emiatt nem nagyon nő a mellem?



Előre is köszi, és nem kérek bunkó válaszokat! :)


12/L


2011. jún. 2. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semmi baj nincs a melleiddel.
2011. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy ilyen, nem fog megváltozni. Mármint nyilván nőni fog, de mindenkinek olyan, hogy csak akkor válik külön a mellbimbója, ha valami külső behatás éri (hideg, vagy a ruha dörzsöli). Ez a növekedést egyáltalán nem befolyásolja. Türelem, 12 évesen még egyáltalán nem számít kicsinek a melled. Ilyenkor kezd el nőni, és akár 19-20 éves korodig is nőhet. Van még ideje bőven :)
2011. jún. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De édes vagy, hogy aggódsz :D Sajnos nem tudok jó hírrel szolgálni, ilyen alakja van a mellednek. A képek alapján nekem is ugyanilyen van, néha ugyanígy háromszög alakú, mint neked. Tanulj meg vele élni, és fogadd el olyannak, amilyen. Hidd el, a fiúkat sose fogja érdekelni, hogy milyen formája van a mellednek :)
2011. jún. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez mind normális.

És semmi baj, ha nem mindig kemény a mellbimbód. Az is normális. Mindenkinél így van. A mellbimbó ugyanúgy libabőrös lesz ha fázol, ezért keményedik, de ugyanúgy normális ha puha.

És 12 évesen még jó, hogy változik a melled. Úgy gondolod mindenki 75B-s C-s mellekkel születik?

Gondolkozz már egy kicsikét.

2011. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van...csak nekem még hegyes is...16/L
2011. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Tényleg mindenkinek ilyen a mellbimbója? Erről sem hallottam soha...

Egyébként nem az érdekel, hogy nőni fog-e még, hanem, hogy az alakja változik-e. :) Gondolom, még nőni fog!

2011. jún. 2. 15:42
 7/8 anonim válasza:
Előző vagyok,és nekem remélem hogy változik,bár nem tudom.Neked biztosan,ahogy nő,a formája is más lesz,nem kell aggódnod.16/L
2011. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne aggodj,szerintem tokeletes. Valakinek pont ez a forma tetszik. :)
2016. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!