Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Félek:/

Miért van ez? Félek:/

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja a hüvelybemenetnél égő érzésem van..nemtudom, hogy mitől lehet, gondoltam arra is, hogy lehet hogy azért, mert most beteg vagyok, és aránylag sok gyógyszert szedtem...mivel kezelhetném itthon? mert nődokihoz még nem akarok elmenni, hátha elmúlik...
2011. jún. 2. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne félj, valószínű valami gyulladás, ha gombás eredetű, akkor vegyél canesten combit, recept nélkül kapható, ha nem múlik el, akkor valószínű bakteriális, akkor érdemes nőgyógyászhoz menni, mert antibiotikum kell, amit csak ő írhat fel!!! Nyugodj meg, rengeteg nővel előfordul!!!
2011. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
intim mosakodóval mosogasd naponta többször de ha nem múlik el pár napon belül muszáj a doki:/ esetleg keress online dokikat akik e-mailben válaszolnak a panaszaidra.
2011. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig jobb lenne, ha elmennél dokihoz, hogy ne legyen nagyobb baj.
2011. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Két eset van:

1.Antibiotikumot szedtél és felborult a hüvelyed ph-ja (kinyírta a jó bacikat).

2.Elkaptál valamit...

2011. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, éppen az intim mosakodók /is/ felelősek a gombásodásért. Nem tudtátok?
2011. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincsen más tüneted, vegyél a patikában Gyntima probiotikumos hüvelykúpot, ez teafaolajat is tartalmaz,ami fertőtlenítő antibakteriális, gombaellenes hatású.
2011. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!