Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellváladékozás vagy mi ez?...

Mellváladékozás vagy mi ez? Nagyon félek! (14/l)

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben kieresedett a mellem, néha így "beleszúr" a fájdalom és mintha csomókat tapintottam volna ki Ezzel nem foglalkoztam,betudtam annak,hogy nő. De a melltartómban mind2 kosárban,kb. ugyanott észrevettem egy foltot. (kb. akkora mint a bimbóudvar.) Mi lehet a bajom? Ez normális? :S Ja és a mellbimbómon megfigyeltem,h néha behúzódik néha valamennyire "kijön".
2011. jún. 2. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
terhesség kizárva?
2011. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz a melltartód, és az nyom. Vagy mégis milyen foltról van szó? A mellbimbó összehúzódása-kitágulása normális. Ha valóban csomót tapintasz, mutasd meg dokinak, de szerintem alapvetően rossz méretű fehérneműt hordasz, vagy ilyesmi.
2011. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen,terhesség kizárva!

a melltartó pedig nem nyom de azért akkor most egy darabig másikat hordok.

2011. jún. 2. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen menj el orvoshoz. Az abnormális dolog, hogy valami csorogjon a melledből, lehet hormonzavar.
2011. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb menj orvoshoz!
2011. jún. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és lehet, hogy csak engem téveszett meg, de a kérdező nem ír a kérdésében semmi olyasmit, hogy valami csorogna a melléből. Azt hittem, csak arra gyanakszik. most akkor mi van? Mert persze akkor tűz a dokihoz. Amúgy meg bármilyen változás áll be, nem árt dokinak megmutatni.
2011. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem láttam,hogy ahogy váladékozik csak a foltot a melltartómban. Ma meg kicsit nyomogattam a mellem,hátha jön belőle valami,de semmi. Szóval nem tudom.
2011. jún. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!