Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok és kicsit...

17 hetes vagyok és kicsit megijedtem! Ugye nem a magzatvíz? Csak a hüvelytabletta miatt van ugye? Canestent használok (doki mondta) ez volt a 2. este, így van még 1 darab.

Figyelt kérdés
Tegnap és ma olyan fura a folyásom, néha olyan érzés mintha bepisilnék, valami vizes folyik ki néha meg semmi nincs ott, és a bugyin látom, de kisebb részen fehér körülötte meg mintha víz lenne. Ugye nem a magzatvíz??? Nem fáj a hasam, semmi bajom, és csak azóta van mióta használom, azaz 2 napja, de 1 nap csak pár alkalommal. Ugye csak a hüvelytablettától van?
2009. ápr. 28. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, nem az aplikátorral használtam, csak simán tiszta kézzel tettem fel a hüvelytablettát.
2009. ápr. 28. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:
A magzatvíz elfolyását követően görcsök jönnek létre, ha nincs sem vérzés sem görcs nem kell félni!
2009. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Bár én nem terhesen használtam a Canestent, de nekem is hasonló képpen folyt ki. Nem volt sűrű, inkább vizes állagú. Szerintem emiatt ne aggódj, biztosan csak a hüvelytablettától van.

Boldog babavárást neked! :)

2009. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor csak a tablettától lehet, hisz azóta van, nem fáj a hasam, sem semmim, tökéletesen jól vagyok csak olyan fura érzés ahogy kijön. De akkor ez a hüvelytabletta.
2009. ápr. 28. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg,en is igy jartam,de nem hasznaltam semmilyen huvelytablettat,csak egyszeruen vizesbb folyasom lett,25 hetes vagyok.Gyorsan elszaladtam az orvosomhoz,elmagyarazta hogy a magzatviz nem ugy szivarog ahogy sokan elkepzelik,hogy egy picit nedves lesz a bugyid,hanem mintha bepisiltel volna es ultrahangon rogton latszik,persze a mehszaj nyitva kell legyen es a szine rozsaszines.Ne idegeskedj!!!
2009. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Megnyugodtam, más is mondta hogy a canesten után ezt tapasztalta. :)
2009. ápr. 28. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!