Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canestent használok hüvelygomb...

Canestent használok hüvelygomba ellen, krémet is és hüvelytablettát is. És a hüvelyemből is pirosas valami folyik és ilyen összeálló rózsaszín valami is jött, ami darabos volt. miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne mielőbb felkeresni a nőgyógyászt!A gombás fertőzést ki állapította meg?Csak nem te?Lehet hogy nem is gombásodás van a háttérben,annak egészen más tünetei vannak.Keresd fel az orvost!
2008. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mélyen egyetértek az előttem szólóval. Menj dokihoz mielőbb! Ez nem játék.
2008. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt megsérülve a hüvelyed?
2008. márc. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
a canestentől fehér valaminek kellene folyni.a piros/rózsaszín semmiképp nem jó jel.keresd fel az orvosod minél előbb.lehet hogy semmi komoly de jobb ha orvos mondja ezt!
2008. márc. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én is most használtam de velem nem törétnt ilyesmi. csak a fehér trutyi jött ki ...
2008. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A váladék színe arra utal, hogy gombás vagy baktériumos fertőzés történt-e.

A rózsaszínes-pirosas folyadék baktériumos fertőzést jelez, arra hiába használsz gomba ellenes készítményeket!

(Ez nem jelenti azt, hogy ettől függetlenül nem lehet gombás fertőzésed is).

Mindenképp menj orvoshoz, mert az ilyenre megfelelő antibiotikumos kezelés szükséges!

2008. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam már igy! és mikor abbahagytam a combot a vérzés is elmult és a gomba is és dokinál is voltam aztmondta semmi gond.
2008. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!