Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajunk? Már kelleme...

Mi lehet a bajunk? Már kellemetlen.

Figyelt kérdés

Hüvely penésszel kezeltek 2 hónap alatt-3x is 3féle gyógyszerrel....utoljára azt mondta a doki hogy nekem már 95%ban el is mult ....de azért még a pasimnak is adott gyógyszert.

Aztán menstruáció stb teltek a napok, nem mertünk semmit sem csinálni.....és én hiába nem viszketek mer tökrendben érzem magam, nem merünk szeretkezni mert a páromnak kijöttek a makkja alá ilyen fehér kis pattanászszerű valamik...volt neki régen is 2-tő de most ilyen apróbbak és rengeteg.Néha viszket neki, meg alatta is olyan fakó a bőr...és ha csak kézzel próbálunk is valamit csinálni, ha elélvezett azonnal keni canestennel, mert viszket ég neki.

Volt urológusnál aki le akarta égetni neki, meg adott gyógyszert hogy ne terjedjen tovább de a barátom szerint nem vizsgálta meg rendesen az orvos, meg cigis kézzel fogdosta, úgyhogy most azt tervezem elviszem az én nőgyógyászomhoz-vizsgálja meg. Remélem megvizsgálja-majd felhivom, de az már csak a jövőhéten lesz.

De most menstruáció előtt annyira kivántam a szexet hogy nem birtam ki és megpróbáltuk, mivel nagy volt bennem a vágy az apró fájdalmak ellenére is élveztem, de tegnap is próbálkoztunk, tegnap meg megint irritált mikor behatolt, és ő is ezt érezte. Én már nem tudom hogy nekem vagy neki van-e bajom.

Mióta volt ez a sok hercehurca mintha beszűkűlt volna a hüvelyem....régebben fogamzásgátlót is szedtem, mindegy kétségbe vagyok esve hogy mi lehet a baj, fogunk-e még normálisan szeretkezni mint azok előtt?

Valakinek hasonló?

23L


2011. jún. 3. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináljátok végig a gyógyszeres kúrát, utána gumival szexeljetek. A nőgyógyász nem fogja megvizsgálni szerintem. Menjetek el bőrgyógyász és nemibeteggondozóba.
2011. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Smartguy86 ***** válasza:

A fehér kis pontok nem feltétlenül utalnak gombára - azok teljesen normálisan is ott lehetnek. Attól függetlenül a viszketés nyugtalanító - de erre nem biztos, hogy a canesten a legjobb megoldás, ahhoz csak hozzászokik. Lehet, hogy egyszerűen a fizikai súrlódás síkosítás nélkül kikezdi a bőrt a makkjánál. Próbáljátok úgy a kézimunkát, hogy masszázsolajjal vagy síkosítóval!


A hüvelyszűkülés valószínűleg lelki eredetű, mert te magad is félsz a visszafertőződéstől - tudat alatt a szervezeted is tudja, hogy nem szabad beengedni azt a péniszt:) Nyugodj meg, és szeretkezzetek gumiban, amíg nem ér véget a kezelés - feltéve persze, hogy a gumi nem okoz folyást/gombásodást nálad.

2011. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ez az hogy allergiás vagyok a gumira, attól csak rosszabb.

nem hiszem hogy ezek a kis patatnásszszerű valamik normálisak mert volt neki 2-3 nagyobb mindig is de ezek egyik napról a másikra jöttek elő....és sok 20-25 is...Annyira nem látványos de látni hogy beteg és az urológus szerint sem normális.

Hát nem tudom, hétfőn én mindenképpen elmegyek dokihoz, nézzen meg mégegyszer hogy én rendben vagyok-e teljesen 100%osan és ha igen, akkor nem nálam van a baj.

Mert behatolásnál nem csak én érzek égető fájdalmat hanem a barátom is...ebből gondolom hogy nála sincs minden rendben....ahh szörnyűűűű de azért köszi majd csak kilábalunk ebből.Egyébként meg igen, már rettegek hogy soha nem lesz normális szex, mert azok előtt soha nem volt probléma mivel mosakszom, milyen alsónemút hordok, mit eszek stb...most meg minnél jobban ügyelek az se jó...

2011. jún. 3. 11:26
 4/5 A kérdező kommentje:
pedig nem viszketek, folyásom normális...annyit vettem észre hogy tampon is irritál-már nem is használok, és mintha szűkebb lennék...múltkoriban még nedves se voltam-de az már azért visszatért...de még valami van és amúgy is stresszes vagyok..
2011. jún. 3. 11:27
 5/5 Smartguy86 ***** válasza:

Barátod remélhetőleg nem mástól kapott el valami furcsa betegséget... :S


Szerintem az, hogy szűknek érzed magad, kizárólag a stressz miatt van! Gondolom semmiféle hegesedés nem indult el a hüvelyedben, szóval a rugalmassága megvan, csak görcsölsz még mindig a dolgok miatt. Majd az orvos megnyugtat!

2011. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!